Žymos: Europos, europos mados, Pigūs europos, Aukštos Kokybės europos mados.

€37.25
  • Yra sandėlyje
  • d378


  • Spalva Klasifikacija: Skersmuo 15 cm, skersmuo 18cm skersmuo 20cm skersmuo 25cm
  • NĖRA.: Spalva Medis
  • Tekstūros medžiagos: Crystal

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 1.0kg (2.20lb.)
  • Pakuotės Dydis: 4cm x 3cm x 4cm (1.57in x 1.18in x 1.57in)

30.00 20.00 54.00 36.00 57.00 38.00 67.00 45.00 42.00 28.00 72.00 48.00

Pirma, jų pačių gamybos mažiausia kaina, Visas pelenines yra savo gamybos kainos gamintojo kainos. Vidurio kelias ir atgal, sandėlio valdymo mokesčius, surinkimo sąnaudų ir kitų nereikalingų išlaidų. Ir ten ne cento, kurį bet koks tarpininkas. Tuo pačiu metu, bendrovė taip pat priimu užsakymus, kviečiame didmeninės.

Du, super ekonomiška Dabar kaina yra didmeninė kaina-20 proc. off dideli prekybos centrai, pro gali eiti pažvelgti į kristalų peleninę modelis 200mm vietos ne 200 juanių a negali būti perkamos, iš kiekvieno tipo kainos iš esmės mes esame pigiau nei prekybos centruose 60-120 juanių per mėnesį, tiesa, yra tikrai geras!

Trys, procesas streso Kristalų peleninę mes manome, todėl atkreipkite ypatingą dėmesį į darbo kokybė yra labai gera, sidabro padengtą peleninė (apačioje išorinio sluoksnio, todėl stalo ir peleninės, nėra blogai).

Dvidešimt ketverių, per keturias valandas pristatymo blykstės cilindras yra sandėlyje, galite būti tikri, pirkti, pirkti daugiau prekių. Po pirkimo, mes išsiųsti per 24 valandas, prieš 3 val kasdien pirkti, mes organizuojame pristatymas tą pačią dieną. Kartais savininkas nėra, arba užimtas, tėvai gali pasirinkti savo geros spalvos ir dydžio reikia imtis tiesioginio mokėjimo, mes išsiųsti per 24 valandas.

Mes mall, produkto kokybė yra ne vidutiniškai įprastos parduotuvės verslą!

Mes reikalaujame, ta pati kaina, mes turime geriausia, kokybės, tą pačią kokybę, mes turime mažiausią kainą, už tą pačią kainą, ir kokybės, ir mūsų paslaugos yra geriausias

1, kodėl yra tiek daug kainos?

Stilius tas pats stilius, dydis yra ne tas pats. Kuo didesnis dydis, tuo daugiau medžiagos yra naudojamos, sunkiau dirbti, tuo didesnė kaina. Galite užsisakyti specifikacijas pagal savo poreikius. (paprastai mūsų kambarį ant stalo, naudojant 18-20 cm tinkamiausias, mūsų miegamajame ar esate šalia kompiuterio stalas su 15 cm, beveik.

2, jūs rasite dydis vidaus ar išorinis skersmuo?

Į suodžių cilindrų pramonės, primename, dydis skersmuo taip pat yra išorinis skersmuo.

3, galite prekės mokėjimo?

Nes parduotuvė prekes mokėjimo sąrašas yra gana mažas. Todėl, sutartis negali būti pasirašyta su kurjerių bendrovei sumokėti.

Todėl nereikia paramos prekes mokėjimo

4, šie modeliai? Galiu pirkti kelis būti pigiau?

Jei perkate daugiau kaip 10 gali duoti tėvai. Pristatymas yra logistika, po prekių pristatymo, jie turi pasiimti logistikos įmonė, dabar yra laikotarpis specialus pasiūlymas veiklą, prašome uždaryti savo burną, ne blokuoti du MM praleisti laiką su klientu, Kazachstane žinoti, jei MM paslaugų efektyvumas nėra didelis atskaityti darbo užmokestis oi, daug ačiū.

Krištolo savybes:

1, kristalų, anot jos, gamybos proceso, gali būti suskirstyti į dvi kategorijas natūralių kristalų ir dirbtinių kristalų.

2, dirbtinių kristalų kvarcinis smėlis kaip žaliava yra rafinuotas per keletą procesų, ir tada bauda pjovimo technologijos ir nepriekaištinga lenkijos Kung Fu padarė, tyras ir skaidrus, norėdami, kad trūksta kristalų, natūralių kristalų. Dirbtinis kristalas dėl įtraukti į metalo elementų, tokių kaip švinas, gali padidinti refrakcija šviesos, bet taip pat taurusis kristalas.

Istorija pelenų dėklas

Peleninę yra pelenų ir cigarečių priemones, pagamintas xix A. pabaigoje. Po advento cigarečių pelenus ir nuorūkas, spjaudytis bombų sanitarijos peleninę, atėjo į gerovę.

Iš pradžių asmuo yra peleninė, cigarečių patiekalas, keramikos ir porceliano yra retas, bet taip pat prie stiklo ar metalo medžiagų. Formos ir dydžio nebuvo nustatytas, tačiau yra aiškiai pažymėta, kad yra peleninė turi keletą cigarečių storis griovelis yra skirtas pateikti cigarečių dizainas.

Be to, kad naudingumo funkcija, blykstė cilindras yra meno rūšis, kuri turi tam tikrą vertę ir meno dėkingi. Peleninę, be to, naudojant spalvingas, spalvos ir modeliai, formos įvairinti savo pagrindinės funkcijos, dizainas bendra senas gimtadienio, žvejybos Weng, senovės ponios; kai kurie dizaino kurių gyvūnų, pvz., Beaulieu, tigras, vėžlys; kai kurie pagaminti iš įvairių objektų, tokių kaip alaus statinės, siuvinėti bateliai, lapai, transporto priemonių ir pan.. muziejuje buvo surinkti daugiau nei 3 tūkst. Kinijos tabako peleninę, tekstūra, įvairių stilių.

Cigarečių pelenų plokštelės yra natūra puiki reklama propagandos produktas. Tabako gamintojai dažnai įdėti įmonės pavadinimą, prekės pavadinimą, produkto cigarečių pelenų dėklas. Kai kurie dizaino, ypatingą dėmesį taip pat savo meninės vertės, tokios kaip Chuzhou cigarečių fabrikas "zuiwengting" peleninė yra kvadratinis, su į šonus dūmų, gamyklos pavadinimą, pusės zuiwengting vaizdas, vienoje pusėje su Ou Yangxiu tai proza "ong Ting Bį".


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai