Žymos: xfp modulis, lc jungtis, siuntimo ir priėmimo modulis, Pigūs xfp modulis, Aukštos Kokybės lc jungtis, Kinija siuntimo ir priėmimo modulis Tiekėjai.

€342.69 €360.73
  • Yra sandėlyje
  • d623


  • Modelio Numeris: 10G-ZR-XFP-BL
  • Prekės Pavadinimas: Opmedia

  • Pakuotės Dydis: 15cm x 12cm x 3cm (5.91in x 4.72in x 1.18in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.2kg (0.44lb.)

10G 1550nm 80km XFP siųstuvas-imtuvas, DDM funcion,dual LC jungtis,suderinama su pjūklu 10GBASE-ZR

Produkto Savybės

10GBASE-ZR XFP 1550nm 80km optinis siųstuvas-imtuvas

Aukštos Kokybės su ISO9001, TUV, CE, FCC, UL ir RoHS sertifikatai

Vidutinė Išėjimo Galia:0~4dBm

Imtuvo Jautrumas:-24dBm

Palaiko 9.95 Gb/s 11.1 Gb/s sparta bitais

Hot-pluggable XFP pėdsaką

Nuorodą ilgis iki 80km

Neaušinamas 1550nm EML lazeriu

Dvipusis LC jungtis

Įmontuotas skaitmeninis diagnostikos funkcijas

Atveju darbinė Temperatūra: Standartinis: nuo 0°C iki 70°C

Skundą XFP MSA

Programos

OC192/ STM 64

10GBASE-ZR/ZW 10G Ethernet

1200-SM-LL-L 10G Fiber Channel

P1L1-2D2

ITU-T G. 709

Mūsų Gamykloje

Sertifikatai

Pakavimas

Už siųstuvai-imtuvai,mes turime baltos spalvos langelį sigle produkto ir antistaic langelį 10~20pcs

Patarimų prašome atidžiai perskaityti

PRISTATYMAS

1. Mes gabenti prekes į visas šalis visame pasaulyje.

1.1 Mes teikiame nemokamas pristatymas su Epacket,Jungtinės amerikos valstijos, pakuotės turėtų būti mažiau nei 2000gram,pristatymo laikas yra apie 7-20days.jei vertė pakete yra daugiau nei USD200, Reikės mokėti mokesčius.

1.2 Kinija Paštu Registruotu Oro Paštu, taip pat nemokamai laivybos,pakuočių turėtų būti mažiau nei 2000gram, Šis laivybos kelias galime pristatyti į visus pagrindinius pasaulio šalių,paprastai pristatymo laikas 16~35days,išskyrus Braizil,tai bus 60~90days.

1.3 tarptautinės Express, tokių kaip DHL, EMS, "FedEx", UPS,TNT yra neprivaloma jūsų pageidavimu,kaina bus pirkėjų sąskaita.Mes pasistengsime rasti geriausią laivybos būdas, atsižvelgiant į skirtingus vietą, kurioje norite įrašyti krovinių. Laivybos išlaidos yra apskaičiuojamos ir nustatomos pagal sklypo svorį ir dydį.

2. Visi muitai ir mokesčiai, yra atsakingas pirkėjas.

3. Siekiant gauti prekes sklandžiai, prašome patvirtinkite savo kelionės tikslo adresą ir telefono numerį, po to, kai jūs padaryti sumokėti. Ačiū!

4. Jei turite laivybos prašymą, prašome nedvejodami kreipkitės į mus, ir mes būtume laimingi galėdami priimti jus.

5. Už Braizil klientai,prašome įtraukti PVM numeris užsakymo informacija,Užsakymai gali būti atidėtas, jei mes neturime savo PVM mokėtojo kodą.

5. Urmu Pirkėjas, prašome Susisiekti su mumis Prieš Siūlymą!

GARANTIJA

Pažadame, visi reklamuojami optiniai siųstuvai-imtuvai yra visiškai naujas su naujų komponentų ir dalių, ir visiškai jokiu būdu nenaudokite senų ir restauruotas medžiagų. Visi optiniai siųstuvai-imtuvai buvo per funkcinis bandymo ir senėjimo bandymas. Mes suteikiame 3 metų garantiją visi optiniai siųstuvai-imtuvai nuo išsiuntimo dienos.

Grįžti & Grąžinti

Jei nesate patenkinti produkto (- ų), kurį įsigijote,mes grąžinsime jums, kai prekės siunčiamos atgal.Mes suteiksime visa grąžinamoji išmoka, jei prekės yra grąžinami jų originalus būklės.

Tai, ką MES TIEKIMAS

Mes tiekiame visų rūšių suderinama optinis siųstuvas-imtuvas modulių, įskaitant SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, BIDI,CWDM,DWDM ir kiti specialieji moduliai radijo stotele. Mūsų produktai yra suderinami su "Cisco", Ciena, H3C, HP, Extreme, Liejimo, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Kadagio, Ruijie, Zyxel, Hua-wei ir kt.


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai